چرخ ایران

0
سبد خرید شما خالی است
1 . نام کاربری یا رمز عبور را فراموش کردم چطور می‌توانم آن ها را بازیابی کنم؟

در صورت فراموشی رمز عبور، در صفحه ورود به حساب کاربری خود، بر روی لینک "نام کاربری یا رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک نمایید. رمز عبور جدید شما به آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید، ارسال خواهد شد.

2 . کامپیوتر من کیبورد فارسی ندارد چطور می‌ توانم از سایت استفاده کنم؟

کیبورد فارسی در کنار فیلدهایی در سایت که نیاز به تایپ فارسی دارد، موجود میباشد.

3 . بعداز ثبت نام ایمیل فعال سازی را دریافت نکردم چه اقدامی می‌بایست انجام دهم؟

در صورتیکه مراحل ثبت نام را به صورت کامل انجام داده اید، و پوشه اسپم یا هرزنامه را نیز چک نمودید و ایمیل فعال سازی را دریافت ننموده اید با پشتیبانی تماس بگیرید.

4 . چگونه ثبت نام کنیم؟

از طریق منوی ثبت نام در بالای سایت .

1 . در مورد کالا سوال دارم چطوری می‌توانم با فروشنده کالا تماس بگیرم؟

در پایین صفحه هر کالا قسمت سوال از فروشنده وجود دارد که می توانید سوالات خود را در مورد کالا مطرح نمایید. در صورتی که سوال شما در مورد کالا نیست می توانید به فروشنده پیغام داخلی ارسال نمایید. برای ارسال پیام داخلی کافیست بر روی نام فروشنده کلیک کرده و در صفحه ای که باز می شود بر روی ارسال پیام کلیک نمایید.

2 . وجه کالا را پرداخت کردم ولی‌ پس از بازگشت به سایت پیام خطا در عملیات بانکی گرفتم؟

در موارد بسیار خاص به خاطر مشکلات شبکه بانکی و اینترنت، این مشکل ایجاد می گردد که جای نگرانی نبوده و حداکثر پس از 24 ساعت وجه کسر شده به حساب شما برگشت داده می شود. در صورتی که پس از 24 ساعت مشکل برطرف نشد، با پشتیبانی ایسام تماس گرفته تا نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

3 . در صورت تکمیل خرید اینترنتی و موجود نبودن کالا چه کار باید کرد؟

در شرایط خاص بازار و یا موجودی انبار ممکن است سفارش شما موجود نباشد ، در این صورت جهت کالای جایگزین و یا عودت وجه با شما هماهنگی صورت میگیرد.

1 . آیا میشود کالا را قبل از خرید به صورت حضوری مشاهده کرد؟

خرید از چرخ ایران به شما 24 ساعت مهلت تست میدهد و در صورتی که کالا با سفارش مطابقت نداشت میتوانید کالا را پس بفرستید. بنابر این نیازی به مشاهده کالا قبل از خرید نمی باشد.